tr
  tr

  Alçıpan Tv Ünitesi Nasıl Yapılır?

  Alçıpan Tv Ünitesi Nasıl Yapılır?

  Alçıpan Tv Ünitesi

  Alçı malzemesi kullanıldığı için çok dayanıklı ,şık ve sade görümlü olan bu üniteler ustalar tarafından yapılır. İsterseniz sizlerde bu alçıpan tv ünitesini yapabilirsiniz. Ancak uzmanı olmanız gerekir. İsterseniz tasarımını siz belirleyip ustasına yaptırabilirsiniz.

  Duvar içine gömme, tüm duvarı kaplayan modeller, raflardan yapılan yada küçük parçalardan oluşan çeşitli alçıpan tv ünitesi modeller vardır. Modelleri ve tasarımları istediğiniz zevkle ışıklandırmalar ve renklendirmeler de yaptırabilirsiniz.

  Alçıpan duvar üniteleri genelde Tv ünitesi olarak kullanılan modellerdir. İsterseniz de bu üniteleri sadece duvar dekorasyonu, kitaplık yada raf amaçlı yaptırabilirsiniz. Alçıpan olduğu için farklı şekillerde ve renklerde yapılabilir.

  Dış kısımları , iç bölmeleri ve kenarları isteğinize bağlı ayrı ayrı ışıklandırılabilir.

  Modern ışıklandırmalar yaptırabildiğiniz gibi klasikte olabilir.

  Alçıpan Tv Ünitesi Fiyatları Ne Aralıklardadır?

  Bu sorunuza cevap olarak daha öncede bahsettiğimiz gibi mobilya ve özel tasarım dekorasyon ürünlerine göre daha uygun ve ekonomiktir. Alçıpan Tv Ünitesi fiyat aralıkları genelde ….TL den başlar. Modele , tasarıma göre de …. TL ve daha fazlasına mal olabilir.

  İşçilik dışındaki kullanılan malzemeleri uygun fiyatlı olduğu için ekonomik ve yapımı da kolaydır. Raf, kitaplık, duvar dekorasyonu, asma tavan , gömme duvar ünitesi olarak tecrübeli ustalar tarafından yapılır. Yaptırmak istediğiniz alçıpan tv ünitesi modelleri ve tasarımları galerimizden bakıp bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

  272 görüntülenme
  0532 061 16 92
  Görüşme Başlat
  Nasıl yardımcı olabiliriz?
  Merhaba.
  Nasıl yardımcı olabiliriz?