tr
  tr

  Tv Ünitesi Alçıpan

  Tv Ünitesi Alçıpan

  Tv Ünitesi Alçıpan Ankara

  Alçı ile yapıldığı için sağlam, dayanıklı, şık ve sade görünüme sahip olan Tv ünitelerimiz ustalar tarafından yapılmaktadır.

  Bu tarz üniteleri sizlerde yapabilirsiniz ancak bu işin uzmanı olmanız gerekir. İstediğiniz tarzda tasarımları, şeklini ve ebatlarını sizler seçip yaptırabilirsiniz.

  Tv Ünitesi Alçıpan ahşap yada hazır TV ünitelerine göre daha uygun fiyatlı ve ekonomik olmasının yanı sıra da daha kullanışlıdır.

  Farklı yöntemlerle yapılan tv ünitesi alçıpan modelleri duvar içine gömmeli, bütün duvarı kaplayan, duvar dışı raflı ve şekilleri değişik olarak yapılabilir.

  Uygun Fiyatlı TV Ünitesi Alçıpan Modelleri

  Alçıpan duvar üniteleri en çok tercih edilen Tv için olanlardır. İsteğe bağlı bu alçıpan üniteler kitaplık, raf yada duvar dekorasyonu olarak tasarımları yapılabilir.

  Alçıpan olduğu için farklı şekilde ve renklerde uygulanabilir. İç kısımları, dışı , kenarlıkları her yeri farklı renklerde Led ışıklarla ışıklandırılabilir.

  Modern tasarımlarda yapılabilen Tv Ünitesi Alçıpanlar klasik tavan dekorasyonları olarak ve duvar dekorasyonları olarakta yapılabilir.

  Tv Ünitesi Alçıpan fiyat aralıkları farklı tasarımlarda daha yüksek fiyatlarada yapılabiliyor. Sizlerin tercihine bağlıdır.

  Aynı modellerde farklı malzemeler kullanıldığında fiyatları biraz daha uyguna gelebilir.

  Beğendiğiniz, hayal ettiğiniz tasam Tv Ünitesi Alçıpan modellerini galerimizden de bakıp bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

  Birbirinden şık yapımı kolay ve en ekonomik şekilde yapılan ünite modelleri mevcuttur.

  294 görüntülenme
  Whatsapp
  Müşteri Temsilcisi
  Müşteri Temsilcisi
  Merhaba!
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  1
  0532 061 16 92