tr
  tr

  Alçıpan Tavan Sistemleri

  Alçıpan Tavan Sistemleri

  Ankara Alçıpan Asma Tavan Sistemleri

  Alçıpan tavanlar evinizin iç mekanlarında uygulayabileceğiniz bir tavan biçimidir. Tavanınızdan sarkan kablolar moralinizi bozabilir.

  Göz zevkinizi bozan tüm detaylarda kolayca kurtulabilirsiniz. Alçıpan asma tavan sayesinde dekoratif bir hava kazandıracağınız mekanlarınızda tesisata kolayca ulaşabileceksiniz.

  Ayrıca depreme karşı dayanıklı bir sistem oluşu, sizlere güven verecek. Tavan sistemini kurarken öncelikle konstrüksiyon kurmalısınız.

  Daha sonra gerekli kurma işlemlerini yerine getirebilirsiniz. Firmamız sizlere gözlerinizi alamayacağınız bir görünüme sahip alçıpan tavan sağlayacaktır.

  Bu tavan sistemini kurarken tavanda bulunan ya da yapılacak aydınlatma, seslendirme, yağmurlama gibi tesisat kapaklarını dikkate almalısınız.

  Alçıpan tavanlar sayesinde modern esintilere sahip bir mekanda oturmanın keyfini süreceksiniz.

  Ankara Alçıpan Tavan

  Binalarınızda bulunan çelik kapılara, demirli betonlara veya ahşap tavan iskelelerinin altına alçıpan tavanlar kurulur. Ortaya konan sistem sayesinde elektrik tesisatınız ve sıhhi tesisatınınız gizlenir.

  Ancak bu sizi korkutmasın. Elektrik ve sıhhi tesisatlarınıza alçıpan tavan sistemi sayesinde daha kolay ulaşabilirsiniz. Firmamızın vereceği alçıpan tavan hizmeti iç mekanlarda gözü yoran tüm detayları ortadan kaldırmanıza yardımcı olacak.

  117 görüntülenme
  0532 061 16 92
  Görüşme Başlat
  Nasıl yardımcı olabiliriz?
  Merhaba.
  Nasıl yardımcı olabiliriz?